FIPEX - účetnictví, personalistika, mzdy, daňová evidence, finanční, mzdové a účetní poradenství

O firmě

Firma vznikla v roce 2011 transformací z původní účetní firmy, která vedla účetnictví podnikatelských subjektů i neziskových organizací od roku 1995. Díky potřebě pružněji reagovat na požadavky našich klientů jsme reorganizovali vnitřní strukturu firmy a založení společnosti s ručením omezeným byl jen další logický krok.

Cílem společnosti je nabídka účetních služeb, účetního a daňového poradenství s důrazem na individuální potřeby klienta.

Externě spolupracujeme s daňovým poradcem a s auditory. Našim klientům poskytujeme komplexní služby v oblasti mezd a personální agendy.

Naši pracovníci jsou pravidelně školeni v oblasti účetních a daňových novinek. Klienty na tyto změny upozorňujeme a díky tomu se naši klienti mohou v klidu věnovat svému podnikání.

Naše společnost používá pro vedení účetnictví programy Pohoda a Stereo. V případě zájmu můžeme poskytnout pracovníky na vedení účetnictví v programech Helios a Abra.

Nabízíme „účetní první pomoc“ v případech, že Vaše stávající účetní z důvodu nemoci či jiných příčin nemůže vykonávat svou práci. Naši proškolení pracovníci přijedou do Vaší firmy a na nezbytně nutnou dobu plně zastoupí Vaši účetní.

© 2021 FIPEX, s. r. o.